Cennik

Reportaż ślubny + sesja plenerowa tego samego dnia - 2800zł

Średnio w czasie reportażu pracuję 10 – 12 godzin. Jestem przekonany, że w tym czasie zdołam uchwycić Wasz ślub z każdej możliwej perspektywy.

Dostajecie dużą paczkę wyjątkowych tak jak Wy fotografii. Jest ich zwykle około 400+.

Są to zdjęcia w dużej rozdzielczości, poddanej autorskiej obróbce. Zawsze oddaję więcej zdjęć niż obiecuję, więc możecie być spokojni.

Całość dostaniecie na pendrive.

Sesja plenerowa w dniu ślubu trwa maksymalnie pół godziny, nie chcę by goście niecierpliwili się z powodu długiej nieobecności pary młodej.

Przygotuje dla Was prywatną galerię internetową, tak byście mogli podzielić się swoimi fotografiami z rodziną i przyjaciółmi.

Otrzymujecie również ode mnie ekskluzywny, specjalnie dla Was zaprojektowany Complete Fotoalbum z wybranymi przez Was fotografiami.

Sesja plenerowa innego dnia - 500zł

Do fotoreportażu z dnia Waszego ślubu proponuje sesje zdjęciową, która odbywa się w dowolny dzień po Waszym ślubie. Plan zdjęciowy trwa około 3 godziny. W efekcie dostajecie około 40 wyjątkowych fotografii. Są one przygotowane do druku w dużym formacie.

Powyższe ceny zawierają dojazd w obrębie woj. lubelskiego. Dojeżdżam na wesela we wszystkie części kraju. Do uroczystości, które odbywają się poza wymienionym przeze mnie miejscem doliczam koszt paliwa. Nie są to nigdy astronomiczne kwoty.

Cennik ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego